Udział w teście

Witajcie! Dostaliśmy poniższe informacje, które pomogą wzbogacić budżet i zająć trochę czasu ok 1h. Chętnych zapraszam do zgłoszenia się lub poinformowania znajomych.

” Zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu, którego celem jest poznanie opinii na temat portalu podatkowego. Za udział w rozmowie otrzyma Pan/i od nas 300 PLN. Spotkanie odbędzie się stacjonarnie w Warszawie, ul. Podwale w dniach 8-10 czerwca 2021, potrwa około 1 godziny i polegać będzie na swobodnej rozmowie. W trakcie poprosimy również o wykonanie kilku prostych zadań na stronie internetowej. Szczególnie osoby samodzielnie rozliczające PIT. Aby zakwalifikować się na spotkanie, prosimy o uzupełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej: https://bit.ly/3vl8DZu Dodatkowo poszukujemy na inne badania w Warszawie: -Świeżo upieczonych rodziców, posiadające dzieci urodzone w 2020 roku (https://bit.ly/3fEH9aK)   -Rodziców, posiadających w 2020 roku dzieci w liceum/szkole średniej ale pow. 18 r.ż.(https://bit.ly/3hJ8tqW)
Kiedy: 8 – 10 czerwca 2021, w godzinach 9:00 – 20:00
Czas rozmowy: około 1h
Gdzie: ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W WARSZAWIE, ul. Podwale 13 Warszawa
W zamian za udział w tych badaniach emeryt otrzyma 300PLN, a rodzic otrzyma od nas 200 PLN.

Rozmowa odbywać się będzie w rygorze sanitarno-epidemiologicznym, także prosimy o zabranie ze sobą maseczki. Stanowisko oraz komputer są dezynfekowane przed spotkaniem. Zastrzegamy, że podane dane nie będą wykorzystywane do innych celów niż praca nad naszym aktualnym projektem i będą do nich miało dostęp tylko kilka osób, które ten projekt realizują.