Aktualności

WAŻNE !!!

Biuro SKS   w DK „STOKŁOSY” od godz.10,30 do 12,30.

W każdy poniedziałek pracujemy od 10,30 do 12,30 DK „STOKŁOSY” ul. Lachmana 5  – Zarząd

Wyginam śmiało ciało

Od września wznawiamy zajęcia jogi, zdrowego kręgosłupa oraz taniec dla seniora pod okiem sprawdzonych i wykwalifikowanych instruktorów.  Zajęcia będą odbywały się:    Joga – środa i piątek w godz. 13-14     Zdrowy Kręgosłup – poniedziałek 13-14 oraz środa 14-15    Taniec dla Seniora- solo środa 17-18. Koszt jednego zajęcia w zależności od ilości osób  (minimum 20 to 8zł). 

                                                                             🌼

WYJAZDY  z SKS w 2023 roku !!!!

Jednodniowe

  1. Węgrów, Liw 27.09.23 /śr./ – Bożenka Koszt 80,- zł/os. na dziś Zwiedzamy w Liwie zamek, w Węgrowie rynek z bazyliką, dom Gdański.
  2. Otwock, Świder 27.10.23 /pt./ – Bożenka Koszt 80,- zł/os. Zwiedzamy w Otwocku domy zdrojowe, park miejski, w Świdrze styl „świdermajer” w budownictwie drewnianym

Dwudniowe

  1. Kraków 17 – 18.10.23 /wt.-śr./ – Ewa   Koszt 400,- zł/os. Zwiedzamy wszystko co najciekawsze w Krakowie + klasztor w Tyńcu

Wielodniowe

  1. Opolszczyzna 02 – 07.10.23 /pon.-sob./ – Asia Koszt 1100,- zł/os. Zwiedzamy: Nysa, Paczków, Brzeg, Prudnik, Mochów, Głogówek, pałac w Mosznej

 Wpłaty – Pilne !             

– Kraków – 17-18 października koszt 400zł –  do 15 września

– Opolszczyzna 02-07 października koszt 1100zł do 01 września

Powyższe kwoty wpłacać można również na konto :

Bank BP   Nr.konta:90 1440 1387 0000 0000 1453 5721 – SKS

koniecznie w treści proszę podać -Nazwisko uczestnika wyjazdu i za jaką wycieczkę. (w przypadku wpłaty za więcej niż jeden wyjazd proszę wyszczególnić miejsce wyjazdu i kwotę)

 KOSZULKI    SKS

Nadal w trakcie dyżuru będziemy sprzedawać koszulki firmowe, dla chętnych. Cena 30 zł. Koszulki są wizerunkiem SKS. Wyglądamy w nich pięknie co można zobaczyć poniżej i wyróżniamy się jako grupa. Każdy członek SKS powinien posiadać koszulkę, którą zabieramy na wszystkie wyjazdy i zakładamy na spotkania promujące Stowarzyszenie Kreatywnych Seniorów. Zachęcamy wszystkich do zakupu naszego reprezentacyjnego stroju.

Przypominamy o śledzeniu maili z bieżącymi informacjami.

 

 

 

 

Najbliższe imprezy z SKS

 na które zapraszamy:

W każdą środę o 9,30 Metro Kabaty (od strony d.Tesco) spotykamy się na spacer z kijkami.

Wyjazdy 

09-09-2023 Kutno -święto róż

Zabieramy Was na Święto Róży w Kutnie. To niezapomniane wydarzenie, które mam nadzieję na długo zostanie w Waszej pamięci. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników kwiatów na największą w Polsce imprezę o tematyce różanej – Święto Róży w Kutnie 2023.  Miasto róż. O wyborze takiego hasła zadecydowały m.in. tradycja hodowli róż w Kutnie oraz fakt, że Bolesławowi Wituszyńskiemu zawdzięczamy różę Kutno oraz inne rdzennie kutnowskie odmiany. To w Kutnie od blisko 40 lat odbywa się największa impreza poświęcona królowej kwiatów – Święto Róży. W tym roku czeka na Was tegoroczna Królowa Róż – Julia Zych, a  Zarząd SKS reprezentuje -Asia. Start – Święto Róży (swietorozy.pl)

 

12-18.09.2023 – Ustka

Zapraszamy na ostatni w tym roku wyjazd nad morze z SKS. Zakwaterowanie i wyżywienie w Ośrodku „Radość” przy promenadzie nadmorskiej. Tym razem za pobyt odpowiada Bożenka i wkłada mnóstwo zaangażowania, aby był on wspaniały. Wszyscy, którzy byli w 2021 byli zachwycenie i to na wniosek uczestników staraliśmy się o zorganizowanie tego wyjazdu. Poniżej migawki z tamtego pobytu.

radość w Radości
jesienna para młoda i druhny

Potem 20 września będziemy żegnać lato w Kabatach, pod wodzą Ewy i Bożenki.

27 września Bożenka zabierze chętnych do poznawania przepięknych okolic Warszawy czyli na wycieczkę Węgrów- Liw.

Październik

2 października zaś Asia zbiera grupę na Opolszczyznę. Zaczynamy od Opola. Potem przemierzamy z przewodnikiem Śląsk Opolski. Planowane zwiedzania Nysy ze Szlakiem Czarownic, Paczkowa, Brzegu, Małujowic, Prudnika, Mochowa, Głogówka………… Naszą przygodę kończymy 7 października w Mosznej.

17-18 października odwiedzimy Wawel, smoka i inne zabytki tego szacownego grodu pod opieką Ewy, która będzie reprezentować Zarząd SKS.

Planowy sezon wycieczkowy zakończymy również blisko Warszawy podziwiając cuda Otwocka i okolic w towarzystwie Bożenki.

Zapraszamy wszystkich na wspaniałe wycieczki w miłym towarzystwie.