2023

14-01-2023 – Zabawa karnawałowa „Załóż Maseczkę

 

14-01-2023 r od godz.16,00 na hasło -”ZAŁÓŻ MASECZKĘ” w DK Imielin pojawiło się mnóstwo „księżniczek” w maseczkach. Zabawa była wspaniała, co możecie podziwiać poniżej.

Jak to bywa w karnawale. Jedni bardzo lubią bale i gimnastykują się na parkiecie, gdy w tym samym czasie inni wolą kulturę i sztukę oglądając lub uczestnicząc w spektaklach teatralnych. Tak, więc 14 -01 mogliśmy podziwiać SKS- owiczów  tańczących na parkiecie DK Imielin,  jak i występujące na scenie Domu Sztuki.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

07-01-2023 – Koncert Andre Reau na X-Lecie SKS

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprosił nas do Dublina. Artysta powiedział „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. „

Barwnym koncertem Andre Rieu zakończyliśmy  obchody Jubileuszu SKS-u  zapraszając wszystkich aktualnych członków SKS i przedstawicieli zaprzyjaźnionych organizacji  – gratis, inne osoby – koszt biletu 35zł na koncert na dużym ekranie. Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili. Życzenia Noworoczne złożone z ekranu przez Mistrza Andre wróżą wspaniały ROK 2023 dla nas wszystkich. W koncercie uczestniczyło prawie 250 osób. Sala nr 12 w Multikinie zapełniła się prawie cała. W tym: członków SKS -175 osób, przyjaciół SKS za opłatą -62 osoby i 6 osób na zaproszenia uzyskane od Multikina dla zaprzyjaźnionych organizacji seniorskich na Ursynowie. Każdy na wejściu otrzymał pamiątkowy bilet specjalnie wykonany na tę okazję przez Zarząd SKS.

   

 

 

 

 

 

02-01-2023 Kręgle

W Nowy Rok wchodzimy z zabawą i humorem. Już 2 stycznia jak zwykle w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 15,00 w sali Bowlingu w Arenie na  Warszawskim Ursynowie zameldowała się spora grupa, która uznała, że kręgle to dobry start w Nowy ROK.  (Nie zrobiliśmy zdjęcia więc przypominajka z ostatnich rozgrywek w 2022 roku).

Każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Arenie od godz. 15,00 do 17,00 wynajmujemy tory, aby wspólnie spotkać się i potrenować celność zbijania kręgli

 

2023-01-01  Powitanie  Nowego  Roku

Nowy Rok 2023 powitaliśmy: tanecznie-  na balach, domówkach, obcując z kulturą w Domach Kultury,  kinie, teatrze lub w domu u siebie czy znajomych.

Wszyscy życzyli sobie zdrowia i niech Rok 2023 będzie czasem pokoju, spokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

 

Koniec roku to czas podsumowań,
Lecz nie skupiaj się na tym, co minęło.
Ciesz się tym, co może przynieść Nowy Rok 2023.
Wejdź w niego z radością, nadzieją w sercu i dobrymi myślami.
Niech w tym szczególnym dniu otaczają Cię wszyscy, których kochasz,
I niech staną się dla Ciebie źródłem siły i radości w Nowym 2023 roku

Kochani SKS-owicze i Przyjaciele ! Rok 2022 – to już 10-lat działalności SKS. Zmiany, zmiany, zmiany na różnych polach sprawiły, że był bardzo trudny. Na Nowy -2023 życzę wszystkim zdrowia i radości działania. W nowym składzie Zarządu i z nowymi członkami Stowarzyszenia wchodzimy z zapałem i pomysłami, aby 2023 r. był wspanialszy niż wszystkie poprzednie, chociaż to prawie niemożliwe, ale DAMY RADĘ –  przy Waszej pomocy. 

Poniżej migawki z imprez Sylwestrowo-Noworocznych w jakich uczestniczyli nasi członkowie i chcieli podzielić sie z Wami tymi chwilami. Miejsca w galerii dużo więc jak ktoś chce jeszcze dołączyć zapraszamy. (Proszę przesłać zdjęcia na maila Graasik@op.pl ).