Najbliższe imprezy z SKS

 na które zapraszamy:

W każdą środę o 9,30 Metro Kabaty (od strony d.Tesco) spotykamy się na spacer z kijkami.

Wyjazdy 

09-09-2023 Kutno -święto róż

Zabieramy Was na Święto Róży w Kutnie. To niezapomniane wydarzenie, które mam nadzieję na długo zostanie w Waszej pamięci. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników kwiatów na największą w Polsce imprezę o tematyce różanej – Święto Róży w Kutnie 2023.  Miasto róż. O wyborze takiego hasła zadecydowały m.in. tradycja hodowli róż w Kutnie oraz fakt, że Bolesławowi Wituszyńskiemu zawdzięczamy różę Kutno oraz inne rdzennie kutnowskie odmiany. To w Kutnie od blisko 40 lat odbywa się największa impreza poświęcona królowej kwiatów – Święto Róży. W tym roku czeka na Was tegoroczna Królowa Róż – Julia Zych, a  Zarząd SKS reprezentuje -Asia. Start – Święto Róży (swietorozy.pl)

 

12-18.09.2023 – Ustka

Zapraszamy na ostatni w tym roku wyjazd nad morze z SKS. Zakwaterowanie i wyżywienie w Ośrodku „Radość” przy promenadzie nadmorskiej. Tym razem za pobyt odpowiada Bożenka i wkłada mnóstwo zaangażowania, aby był on wspaniały. Wszyscy, którzy byli w 2021 byli zachwycenie i to na wniosek uczestników staraliśmy się o zorganizowanie tego wyjazdu. Poniżej migawki z tamtego pobytu.

radość w Radości
jesienna para młoda i druhny

Potem 20 września będziemy żegnać lato w Kabatach, pod wodzą Ewy i Bożenki.

27 września Bożenka zabierze chętnych do poznawania przepięknych okolic Warszawy czyli na wycieczkę Węgrów- Liw.

Październik

2 października zaś Asia zbiera grupę na Opolszczyznę. Zaczynamy od Opola. Potem przemierzamy z przewodnikiem Śląsk Opolski. Planowane zwiedzania Nysy ze Szlakiem Czarownic, Paczkowa, Brzegu, Małujowic, Prudnika, Mochowa, Głogówka………… Naszą przygodę kończymy 7 października w Mosznej.

17-18 października odwiedzimy Wawel, smoka i inne zabytki tego szacownego grodu pod opieką Ewy, która będzie reprezentować Zarząd SKS.

Planowy sezon wycieczkowy zakończymy również blisko Warszawy podziwiając cuda Otwocka i okolic w towarzystwie Bożenki.

Zapraszamy wszystkich na wspaniałe wycieczki w miłym towarzystwie.