Aktualności

 

Z ostatniej chwilikwiat-ruchomy-obrazek-0251

Uwagi na temat strony, działalności SKS oraz wszelkie propozycje prosimy kierować na adres e-mail  sksursynow@gmail.com

HEJKA
Miłośnicy kręgli startujemy 17.12.18 r. o godz. 15.00 w Arenie Ursynów Zamówione 3 tory czekają na Was.
Pozdrawiam
Bożena Derleta   503 143  710

Już na środowych „kijkach” 28-11 rozpoczęliśmy świętowanie imienin Andrzejów i Baś.

2018-11-28 Basie i Andrzejowie na kijkach (1) 2018-11-28 Basie i Andrzejowie na kijkach (2)

Jak co roku i w tym w dniu 5.12.18 r. odbyła się impreza Andrzejkowo-Barbórkowa w restauracji Stajnia w Passage Club. Goście dopisali,  było ich 70 osób, w tym 10 solenizantów, 6-ciu Andrzejów i 4 Basie.  Na początku został odśpiewany toast, mała przekąska, a potem konkursy  dla jubilatów (i nie tylko) np. rzucanie woreczkiem z grochem do garnka, śmiechu było co niemiara.  Dalej to już tylko hulanki i swawole.  Każdy znalazł dla siebie towarzysza do tańca i pogawędki. Myślę, że impreza (chciałabym) była udana.  Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę i serdecznie pozdrawiam.  Bożena D
2018-12-06  wyjazd do Uniejowa do basenów termalnych.
W święto Mikołaja, czyli 6 grudnia br. o godz. 7.00 spotkaliśmy się w ustalonym miejscu (przy Multikinie), aby wyruszyć do Uniejowa na baseny termalne. Ja jako „Mikołajka” przy sprawdzaniu listy Resized_20181206_065120
częstowałam cukierkami (bo wszyscy na to zasłużyli). Podróż trwała krótko, na baseny przyjechaliśmy przed czasem. Trzeba było trochę poczekać na otwarcie Nie był to dobry termin, bo  było dużo dzieci, ale my „Wilki morskie” daliśmy sobie radę. Bożena D
 
Szlachetna Paczka -Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za hojność oraz za dostarczenie nam ubrania, obuwie i zabawki do Szlachetnej Paczki. Przynosiliście nam Kochani do biura bardzo ładne i czyste rzeczy.
Za zebrane pieniądze kupiliśmy wybranej rodzinie m.in.
- łóżko, stolik i krzesełko dla dziewczynki
-garnki indukcyjne
-czajnik elektryczny
- chemię gospodarczą i kosmetyki
- art. spożywcze i odżywki
- pościel
- ubranie dla mamy
- bon podarunkowy CCC dla mamy
i inne.
Zrobiliśmy 18 paczek – pięknie zapakowanych i opisanych. W tej akcji na ogromną pochwałę zasługują osoby zajmujące się bezpośrednio kupowaniem oraz pakowaniem paczek. Oprócz Ireny Cichockiej byli to: Marysia i Marek Hernikowie, Ewa Gryboś, Hanna Machowska-Klimek, Julita Chasieniewicz i Izydor Kałucki.
Uzbieraliśmy – 2690 zł
Wydaliśmy  1627 zł
Pozostało 1063zł, tę sumę przeznaczamy na kilka paszportów w Akademii Przyszłości dla potrzebujących dzieciaków z dużymi problemami. Można wejść na stronę Akademii i dowiedzieć się o jej szlachetnej działalności. Naprawdę Warto Pomagać. Bądźmy wrażliwi na cudze nieszczęścia.
Rodzina obdarowana bardzo dziękuje za wszystko, co od nas otrzymała. – Irena Cichocka. 2018-12-10 Szlachetna paczka -podziękowanie2018-12-07 paczki w jednej z pakowalni  2018-12-10 Irenka z podziękowaniem paczki pakowane u Irenki.
KOchani, to dzięki Wam spełniliśmy choć w części  marzenia dziecka i  jego mamy. Całą grupa pod przewodnictwem Irenki spisała się fantastycznie. Znowu okazało się, że w naszej SKS-owej gromadce są życzliwi  i chętni do niesienia pomocy potrzebującym. Dziękujemy wszystkim. Jesteście wspaniali. Ustka - Hotel Trojanowski – 8 – 18 lipca 2019

Ustka -Hotel

    Agnieszka z Andrzejem wrócili z Ustki, gdzie mieszkali w Hotelu Trojanowski i chwalą warunki lokalowe i jedzenie w tym hotelu.  Agnieszka zarezerwowała (do 20.12.2018) miejsca na turnus: 8-18 lipca:
     = cena 1100zł. za pobyt w pokojach 2,3-pokojowych z łazienkami,Ustka -pokoje (2) Ustka -pokoje (1) Ustka -łazienka (2) Ustka -łazienka (1)
                                 wyżywienie, przejazd z Warszawy i z powrotem;
     = do 20.12.2018 trzeba wpłacić zaliczkę 300zł.;
     = do morza jest ok.30 min. piechotą, ale kursuję autobusy do centrum.
    Zapisy przyjmujemy od 3 grudnia, a wszelkich informacji udziela Agnieszka (888-227-369).

Koszulki z logo SKS – cały czas trwa akcja zgłaszania się chętnych do zakupu koszulek,

                                        – koszulki będą zielone z czarnymi napisami,
                                        – cena (od 15 do 20zł.) zależy od ilości zamówionych koszulek,
                                        – chętni chcący kupić taki T-shirt proszeni są o zgłaszanie się poprzez e-mail lub w biurze.
                                           Teraz prosimy podać liczbę koszulek,
                                        – zamówimy koszulki, gdy zgłosi się minimum 100 osób,
                                          wtedy też będziemy zbierały informacje o rozmiarach.
z przodu małym,koszulka przód wielkość kieszonki na plecach dużym.koszulka tył A4-poziomoKoszulki dodadzą wyrazistości naszej grupie na imprezach i spotkaniach grupowych. Zachęcamy do zakupu.
 • Na stronie PROPOZYCJE umieszczamy zaproszenia i informacje indywidualne.  Czytajcie i korzystajcie ze wspólnych spotkań.
Zarząd rozpoczął prace nad planem wycieczek w 2019 roku.
5-12    kwietnia:         Zakopane;
17-24  maja:                Świnoujście;
4-6   czerwca:             Poznań i okolice, 3 dni;
II połowa czerwca     spływ kajakowy;
8-18 lipca                     Ustka
27 sierpnia do 02 września  Czechy (4noclegi w Polsce, 2 w Pradze);
11-13 września            Warmia i Mazury, 3 dni;
27 września do 4 październikaBieszczady, 7 dni;
15-17 października       Kaszuby i Gdańska, 3 dni;
Prosimy o zgłaszanie propozycji wycieczek jednodniowych (w odległości mniejszej niż 150 km. od Warszawy).

Mamy propozycje teatralne – więcej informacji Asia Gębarska 690-434-333

Teatr Rampa 21/22 – 11     30zł „CAFE SAX”
 Teatr Ochoty  20-11           15zł „Syn ma dzieci”
 Teatr Kwadrat  20/21     35zł „Promieniowanie”
                         28-11 oraz 10/11 -12       50zł „Otwarcie sezonu”
 Teatr VIp  27/28-11        60zł  „Polityka” po spektaklu spotkanie z aktorami z poczęstunkiem
Teatr KAMIENICA 22-11 45zł   Test oraz 24-11 Noc Gwiazdy o Poli Negri
 Bilety na wszystkie powyższe przedstawienia kupuje się w kasie na hasło „bilety dla seniora od p. Eli Połeć”
 • Zweryfikowaliśmy listę członków SKS  Osoby, które nie miały opłaconych składek za II półrocze 2017 i I półrocze 2018 zostały wykreślone.W sprawie składek, aktualności danych podanych przy zapisywaniu się proszę  dzwonić do Asi Gębarskiej (690-434-333) lub e-mail: sksursynow@gmail.com

  Drodzy Rowerzyści       Koniec rowerkowania w  tym roku coraz bliżej. Jak zwykle koordynator Andrzej telefon 662 541 679 będzie wysyłał informacje o trasie wtorkowej lub czwartkowej do czasu łaskawości pogody. Jeżeli ktoś chce dołączyć proszę zadzwonić do Andrzeja. Życzę Wam wspaniałych wrażeń i czekam na sprawozdania.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

  9.XI. i kolejne jesienne rowerkowe spotkanie tym razem przy Metrze Kabaty, godzina 10.00 – przyjechala Bożenka, Jurek, Wojtek, Andrzej i ja. Bylo mgliście i rześko, powiedziałabym wręcz chlodnawo. Zjechalismy w dół, w kierunku Powsina nową, piekna trasą i obralismy azymut na Wisłę, na Kepę Oborską. Jechaliśmy dobrą asfaltowa drogą, która pieknie wila się wśród pól i wiosek. Jadac tak we mgle, mijalismy stadniny koni, pola porosnięte pięknie kwitnaca o tej porze niebieską facelią. Zatrzymywalismy sie na mostakch i mosteczkach by popatrzec na zamglone rzeki i zrobic zdjęcie, choc Andrzej kategorycznie zapowiedzial na samym poczatku, że dziś nie będzie robienia zdjęc ( więc nie dostanie ). Miejscami mgla byla tak duża, że prawie nie bylo widac koni pasacych sie na pastwisku. Podziwialliśmy piekne, stare wierzby otulone bialym puchem, za ktorymi nie bylo juz nic.  Dookola byla cisza i spokój, jechalismy delektując się tym cudownym wilgotnym powietrzem, które delikatnie masowalo policzki. I jechalibysmy tak jeszcze dlugo, gdyby raptem nie okazao się, ze brakuje Wojtka. Dlugo na niego czekalismy, w końcu Jurek pojechal na poszukiwanie zagubionej owieczki. Ale to już normalka, prawie na każdej rowerowej wycieczce Andrzej kogoś gubi i nie zawsze odnajduje. Tu bylo nas piecioro, wiec nie dziwie się, że nie mogl sie doliczyć. Ale w Puszczy Augustowskiej bylo nas tylko czworo i najpierw Andrzej zgubil mnie a gdy, dzieki pomocy kierowcy ciężarowki, odnalazlam chlopakow, to wówczas okazalo się, że zgubili też i Aldonę – bylismy w Puszczy Augustowskiej, na rowerach, nie na grzybach i …tylko czworo. Zatrzymywalam wówczas samochody ( przejeżdżaly tylko dwa ) prosząc o pomoc w odnalezieniu koleżanki. I tylko dzięki ich pomocy, w końcu w czwórkę pojechaliśmy, bardzo już glodni, na obiad. Teraz też Wojtek się znalazl, ale widać, bylo mu b. przykro, no cóż…. Pojechaliśmy dalej nad Wisłę, do Kępy Oborskiej, podziwialiśmy miejsce wydobycia piasku, gdzie teren wyglada jak krajobraz księżycowy, mijaliśmy odcinek budowy obwodnicy, i gdy już skierowaliśmy sie w strone Wilanowa, mgły pomalu zaczęły sie podnosic, az w końcu słoko wyjrzalo zza gęstej pierzynki. W Wilanowie pojechaliśmy jak zwykle do gruzińskiej knajpki na male co nieco. Ja zamówilam zapiekankę z cukini – byla boska, polecam:) Każdy zamowil co innego ale wszystkim jak zwykle bardzo smakowało. Najedzeni, odpoczęci, pojechaliśmy na Ursynów. Andrzej doprowadzil grupe do końca w całości :)

  Dziękuję wszystkim za mile spędzony dzień :)

  Czy to bylo ostatnie nasze rowerkowanie w tym roku? – nie wiem. Ale myśle, że jeżeli będzie ładna pogoda to Andrzej jak zwykle, wysle stosowna informację.

  Całe relacje z wizualizacją można obejrzeć w załączniku:       2018 Rowerki

  tanecznym krokiem (5)mezczyzna-ruchomy-obrazek-0126kobieta-ruchomy-obrazek-0139mezczyzna-ruchomy-obrazek-0044

  Dla tych co w Sylwestra nie wybierają się na bale – może teatr?

  Dnia 31 grudnia 2018 roku o godz.20,00  można obejrzeć wspaniałe widowisko, zjeść smaczne przekąski i napić się szampana w miłym towarzystwie. „Jak w przedwojennym kabarecie” - spektakl grany w Klubie Dowództwa Garnizonu w Warszawie, al. Niepodległości 141a bilety w cenie 80 zł . Chętni zgłaszają się Bezpośrednio do p. Ewy Kozaczyńskiej  tel. 512-059-868  można powołać się na informację od Asi Gębarskiej  SKS . Szczegółowych informacji udzielam tel-690-434-333 lub  e-mail sksursynow@gmail.com

  Na Sylwestra dla Naszych Widzów przygotowaliśmy przedstawienie-niespodziankę. Przedstawienie-zaskoczenie. Przedstawienie-zawrót głowy. Do obejrzenia tylko tego jednego dnia. Specjalnie dla Was wszystko, co najlepsze. Piosenki, humor, sceny z życia dwudziestolecia międzywojennego, czyli razem będziemy Jak w przedwojennym kabarecie. Wtedy się żyło! Wtedy się bawiło! Wtedy się śpiewało. Wtedy się tańczyło! Wtedy wszystko było możliwe!

  Święta Bożego Narodzenia

  i Sylwester z SKS na Głodówce
   Boże Narodzenie i Sylwester.  Mamy bardzo ciekawą propozycję spędzenia Świąt i Sylwestra  (lub tylko Świąt lub Sylwestra) w przepięknie położonym schronisku na Głodówce (polana powyżej Bukowiny Tatrzańskiej). Głodówka to schronisko harcerskie w pobliżu Zakopanego, gdzie można podziwiać najpiękniejsze widoki na Tatry Wysokie po stronie polskiej. Chcemy zorganizować tam wspólne spędzenie Świat Bożego Narodzenia oraz powitanie 2019 roku.
  Planujemy jedenastodniowy turnus od 23 grudnia 2018 roku do 02 stycznia 2019 roku.
  Oprócz spędzenia świąt w miłym towarzystwie i na szaleństwach zjazdowych na nartach (jak będzie odpowiednia pogoda) chcemy powitać Nowy 2019 Rok w górach na zabawie i przy ognisku.
  Przewidywany całkowity koszt pobytu (bez kosztów podróży) z uroczystą wigilią, obiadem świątecznym i zabawą Sylwestrową to ok 1000zł.
  Rozważamy możliwość rozbicia turnusów na;
  • świąteczny od 23 do 29 grudnia 2018 roku w cenie ok 500zł
  • Sylwestrowy od 30 grudnia 2018 roku do 02 stycznia 2019 roku w cenie ok 500zł (w tym zabawa i ognisko).
  Osoby zainteresowane wpłacają zaliczkę w wysokości 150 zł.

    2018-04-21 Glodowka tu bedzie Sylwester         

   Zapisy przyjmuje Agnieszka Łochowska – tel.: 888-227-36
  Dla tych co chcą witać Nowy 2019 rok bliżej Warszawy jest atrakcyjna oferta na stronie Propozycje
  2-Dworek nad Narwią (3)
Migawki z ostatnich wydarzeń:

To co widzicie poniżej tylko zachęta, abyście zaglądali na inne strony. Wszystko, co zobaczyliśmy możecie podziwiać w zakładkach: 2018, Działalność 2018 oraz Galerii.

17-10-2018 Przepiękna pogoda zachęca do wspólnych spacerów po Lesie Kabackim w środy. Dziś było 55osób2018-10-17 jesienne kijki w Powsinie (1) 2018-10-17 pod kawiarnia

Wycieczki

 

  W 2018 roku

Zapisy

       Pierwszeństwo zapisów mają członkowie SKS, którzy mają opłacone składki. Jeśli są wolne miejsca zapisujemy osoby, k I. Sposób płatności.
1. Gotówką tylko w biurze. Bardzo prosimy o przynoszenie odliczonych pieniędzy.
2. Przelewem – na konto w banku PKO-BP :
Numer : 90 1440 1387 0000 0000 1453 5721
Nazwa : Agnieszka Łochowska, Anna Patkowska.
Adres : ul.Hirszfelda 16/36 02-776 Warszawa
po uprzedniej rezerwacji telefonicznej i podaniu terminu wpłaty. Jeśli wpłata nie wpłynie w podanym terminie osoba zostanie automatycznie skreślona z listy uczestników.
3. Zapisy na wycieczki wielodniowe przyjmowane są wraz z wpłatą zaliczki minimum 250 zł.
4. Zapisy na wycieczki jednodniowe i gimnastykę przyjmowane są wraz z pełną wpłatą.
II. Zapisy od 8 stycznia 2018.
1. Zakopane 20 – 27.04.2018 zaliczka – 250 zł.
2. Kulig 30.01.2018 – 30 zł.
3. Łódź 22.02.2018 – 60 zł.
4. Gimnastyka w klubie „Zdrofit” (styczeń – czerwiec 2018) – 80 zł.
5. Gimnastyka w basenie SGGW (styczeń – luty 2018) - 80 zł.
III. Zapisy od 19 lutego 2018.
1. Świnoujście 18.05 – 25.05.2018 zaliczka – 250 zł.
2. Niemcy 26.08 – 1.09.2018 zaliczka – 250 zł.

3, Suwalszczyzna 13,06 – 19,06.2018 zaliczka – 250 zł.
3. Gimnastyka w basenie SGGW (marzec-kwiecień 2018) – 90 zł
5. Gimnastyka w basenie SGGW (maj -czerwiec 2018) – 90 zł.
6. Wycieczki jednodniowe : – Częstochowa 20.03.2018 - 60 zł.
- Sierpc 11.04.2018 – 60 zł.
- Grabarka, Mielnik 8.05.2017 - 60 zł.
- Kazimierz Dolny, Janowiec 7.06.2017 – 60 zł.
IV. Zapisy od 11 czerwca 2018.
1. Frombork 18.09 – 20.09.2018 zaliczka – 100 zł.
2. Roztocze 5.10 – 11.10.2018 zaliczka – 250 zł.
3. Wycieczki jednodniowe :
- Grzybobranie 16.10.2018 – 40 zł.
- Kielce 7.11.2018 – 60 zł.
- Uniejów 6.12.2018 – 60 zł.
4. Gimnastyka (lipiec – grudzień 2018) – 80 zł.
5. Gimnastyka w basenie SGGW (wrzesień – październik 2018) - 80 zł.
6. Gimnastyka w basenie SGGW (listopad – grudzień 2018) – 90 zł.

Wycieczki kilkudniowe w 2018 rok

1, Zakopane 20 – 27.04.2018 cena ok. 680 zł., zapisy od 8.01.2018
              W Zakopanem organizowane będą wycieczki.
              W cenie wycieczki: pobyt w O.W.”Kolejarz” (pokoje dwuosobowe z łazienkami, śniadania, obiadokolacje), przejazd,   opłata klimatyczna, PZU.
2, Świnoujście 18 – 25.05.2018 cena ok. 780 zł., zapisy od 19.02.2018
              W Świnoujściu organizowane będą wycieczki.
              W cenie wycieczki: pobyt w O.W.”Meduza” (pokoje dwuosobowe z łazienkami, śniadania, obiadokolacje),                 przejazd, opłata klimatyczna, PZU.
3,Suwalszczyzna 13 -19,06,2018 cena ok 650 zł., zapisy od 19.03.2018

  Organizowane będą wycieczki po okolicy oraz opcjonalnie możliwość odwiedzenia Wilna z przewodnikiem, za dodatkową opłatą
4, kajaki 25-29.06.2018 cena ok 600 zł, zapisy od 07.05.2018
             Pływamy po rzece Omulew i okolicznych jeziorach.  Mieszkamy w Ośrodku GAWRA nad jez. Omulew koło Nidzicy
5, Niemcy 26.08 – 1.09.2018 cena ok. 980 zł., zapisy od 19.02.018
               Mieszkamy blisko granicy po polskiej stronie. Zwiedzamy: Berlin, Drezno, Saksonię Szwajcarską, twierdzę Konigstein.
               W cenie wycieczki: mieszkanie, wyżywienie, autobus, przewodnik (pan Kazimierz, który prowadził nas w Zielonogórskiem), wstępy (w euro!), PZU.
6,Frombork 18 – 20.09.2018 cena ok. 350 zł., zapisy od 11.06.2018
               Zwiedzamy: Frombork, Lidzbark Warmiński, Elbląg, Kanał Elbląski.
               W cenie wycieczki: mieszkanie, wyżywienie, autobus, przewodnik, 4 godzinny rejs Kanałem Elbląskim, PZU.
7,Roztocze 5 – 11.10.2018 cena ok. 700 zł., zapisy od 11.06.2018
               Zwiedzamy: Zamość, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Lwów.
               W cenie wycieczki: mieszkanie, wyżywienie, autobus, przewodnik, wstępy, PZU.
Wycieczki jednodniowe :
1. Kulig – 30.01.2018 (wtorek) cena : 30 zł.
2. Łódź – 22.02.2018 (czwartek) cena : 60 zł.
3. Częstochowa – 20.03.2018 (wtorek) cena : 60 zł.
4. Sierpc – 11.04.2018 (środa) cena : 60 zł.
5. Grabarka, Mielnik – 8.05.2018 (wtorek) cena : 60 zł.
6. Kazimierz Dolny, Janowiec – 7.06.2018 (czwartek) cena : 60 zł.
8. Grzybobranie (Brok) – 16.10.2018 (wtorek) cena : 40 zł.
9. Kielce – 7.11.2018 (środa) cena : 60 zł.
10. Uniejów (baseny termalne) – 6.12.2018 (czwartek) cena : 60 zł
Wszystkie wyjazdy z przystanku przy Multikinie Ursynów miejsce startu na wycieczki jednodniowe (2)

 Zasady zapisów na imprezy. Członkom SKS z opłaconymi składkami przysługuje pierwszeństwo zapisów.Jeśli są wolne miejsca zapisujemy osoby, które nie są członkami SKS.

I. Sposób płatności.
1. Gotówką tylko w biurze.
Bardzo prosimy o przynoszenie odliczonych pieniędzy.
2. Przelewem – na konto w banku PKO-BP :
Numer : 90 1440 1387 0000 0000 1453 5721
Nazwa : Agnieszka Łochowska,
Anna Patkowska.
Adres : ul.Hirszfelda 16/36 02-776 Warszawa
po uprzedniej rezerwacji telefonicznej i podaniu terminu wpłaty.
3. Zapisy na wycieczki wielodniowe przyjmowane są wraz z wpłatą zaliczki minimum 250 zł.
4. Zapisy na wycieczki jednodniowe i gimnastykę przyjmowane są wraz z pełną wpłatą.
  Imprezy cykliczne
Spacery z kijkami w każdą środę
Startujemy zawsze o 9,30 . Zbiórka przy wyjściu z Metra – Stacja Kabaty- od strony TESCO2018-04-18 kijki
Wyprawy rowerowe w czwartki

Koordynator Andrzej telefon 662 541 679 będzie wysyłał informacje o miejscu, godzinie i trasie. owej.OLYMPUS DIGITAL CAMERA       

Kręgle w Arenie w poniedziałki raz w miesiącu

Po ogłoszeniu rezerwacji torów przez Bożenkę spotykamy się w Arenie Ursynów-Imielin, aby poćwiczyć celność i siłę w miłym towarzystwie i przy dobrej zabawie. 2018-03-12 kregle (3)
Gimnastyka w basenie w cyklach co 2 mies.   90zł 
Zapisy na ćwiczenia w wodzie z instruktorem, na Basenie SGGW  ogłaszane są w informacjach na początku tej strony.2018-06-01 gimnastyka z Magda K cwiczenia z makaronem cwiczenia z obciaznikami dyski sklony w lewo
 
Gimnastyka 01-07-2018 do 31-12-2018   80zł 
2018-03-13 gimnastyka (1) 2018-03-13 gimnastyka (2) 2018-05-10 zumba

Zajęcia do wyboru (na stronie zdrofit -aktualne):

Trochę tego jest, więc  warto próbować różnych – to korzystnie wpływa na sprawność. (poniżej tylko kilka propozycji).

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8:30 zdrowy kregoslup 8:00 joga 9:00 Fit Ball(duże piłki) 8:00 joga dynamiczna 9:00 zdrowykregoslup 10:00 pilates 10:00 stretching
11:30 zumba gold 9:00 pilates 12:00 zumba          gold 13:00 jogadynamiczna 16:00 pilates
11:00 aktywny senior 18:00 zdrowy kregoslup
16:00 stretching(rozciąganie) 12:00 latino 20:00 stretching

Należy  wcześniej się na nie zapisać.Można to zrobić : – w recepcji po zajęciach, logując się na stronie:  http://mokotow.zdrofit.pl  lub telefonicznie : 22 646-25-35

 
PROPOZYCJE
proszę podawać na email: sksursynow@gmail.com
 1. Osoby, które mają ochotę na poprawę swoich umiejętności w obsłudze telefonów komórkowych to Pan Michał zaprasza we poniedziałek i czwartki lub wtorki i piątki od godz. 9,00-10,30 na ul. Lanciego 14  do Centrum Seniora. Kurs bezpłatny.

Po wspólnie spędzonych chwilach w Barze JARDJ Michałem, który gra świetną muzykę, przy której nie można się nie bawić,  od kwietnia 2018 roku Michał wraz z kolegą gra i śpiewa w Chacie Pyszności ul. Szolc Rogozińskiego 1 (na Ursynowie).  W każdy CZWARTEK w godz. 18,00-22,00, tańczymy w miłej atmosferze.

Zapraszamy wszystkich.
Dobra zabawa i integracja pokoleniowa zapewniona. Czekamy na Ciebie!!
Więcej szczególowych informacji na temat imprez, zajęć i innych przyjemności organizowanych w Warszawie ku uciesze i pogłębieniu wiadomości osób dojrzałych znajdziecie w zakładce  PROPOZYCJE  np jak nie chcesz spędzić dni samotnie……